Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Lipnica

Lipnica, pomorskie

  • 162 500 zł
  • 2 320 m²
  • 70,04 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Chodorsk...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Lipnica

Lipnica, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

162 500 zł

2 320 m²

70,04 zł/m²

Działka rekreacyjna Lipnica

Zaktualizowane: 20 maja 2026

162 500 zł 2 320 m² 70,04 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 162 500 zł (70,04 zł/m²)
  • Działka: rekreacyjna, 2 320 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 62m; szerokość: 41m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Na sprzedaż prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej miejscowości Lipnica w bliskiej odległości od jeziora Trzebielsk.

ATUTY

Odległość od jeziora Trzebielsk to ok. (...)

Agent

Bartosz Chodorski

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Chodorski

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości